Firma po dwóch dniach od podpisania umowy rozpoczęła montaż, ukończyła miesiąc przed terminem w umowie. Szybko, sprawnie i fachowo. Wszystko sprawdzone przyrządami przed podłączeniem. 7 kWp montaż w Strzegomiu. Z czystym sumieniem polecam.

Piotr N.
Instalacja fotowoltaiczna

Polecam. Dobry kontakt, konkretne odpowiedzi, fachowe doradztwo, bezproblemowi. Jest to profesjonalna firma, właściciel firmy p.Bartosz posiada ogromna wiedzę z dziedziny fotowoltaiki, ma bardzo dobre podejście do klienta, wszystko wytłumaczy i wyliczy. Ekipa montażowa posiada profesjonalny sprzęt. Nie naciągają na mikroinwertery jak inne firmy. Montaż sprawny, profesjonalny, pracownicy zgrani wiedzą co mają robić.

Tomasz K.
Instalacja fotowoltaiczna

Solidny Partner, perfekcyjna organizacja prac począwszy od wykonania wyceny po uruchomienie instalacji. Polecam firmę ECOGRID. Fachowo, terminowo i do tego jeszcze w miłej atmosferze - duża dbałość o szczegóły wykonania. Realizacja prac przebiegała sprawnie i bezstresowo dla zamawiającego, co w moim przypadku było bardzo ważne. Dziękuję bardzo i polecam wszystkim!

Wojciech
Instalacja fotowoltaiczna

Pełen profesjonalizm. Firma godna polecenia. Jak fotowoltaika to tylko ECOGRID.

Łukasz S.
Instalacja fotowoltaiczna

Profesjonalnie wykonana usługa. Szczerze polecam.

Ania T.
Instalacja fotowoltaiczna

Witam Jestem bardzo zadowolony z pomocy Pana Bartosza który dobrał odpowiednie zabezpieczenia do mojej instalacji fotowoltaicznej oraz dostarczył niezbędne komponenty firmy dehn w bardzo dobrych cenach Polecam każdemu

Piotr S.
Instalacja fotowoltaiczna

Pełen profesjonalizm od momentu doradztwa i przygotowania oferty aż po montaż i uruchomienie instalacji.

Łukasz W.
Instalacja fotowoltaiczna

Solidna firma polecam każdemu kto chce mieć coś wspólnego z fotowoltaika. Pan Bartek mega profesjonalne podejście do klienta. Pozdrawiam.

Marek M.
Instalacja fotowoltaiczna