Fotowoltaika

Każdy stworzony przez nas projekt instalacji fotowoltaicznej jest indywidualny i przystosowany do konkretnych potrzeb wraz z uwzględnieniem warunków terenowych i technicznych miejsca instalacji. Tworzymy instalacje dachowe przystosowane to każdego rodzaju dachu jak i również mamy wiele rozwiązań na instalacje gruntowe.

Magazyny energii

Przydomowe elektrownie słoneczne to pierwszy krok do własnej i ekologicznej energii. Pozwalają one na zwiększenie współczynnika autokonsumpcji własnej, zielonej energii na obiekcie, a w przypadkach awarii sieci stanową one źródło zasilania naszego obiektu. Przydomowy magazyn energii stanowi układ podtrzymania dla urządzeń na czas awarii.

Pompy ciepła

Są uważane za niezawodne i wysoce efektywne źródło ogrzewania pomieszczeń oraz ciepłej wody użytkowej. Pozwalają na znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania budynków, w porównaniu do klasycznych instalacji grzewczych, wpływając przy tym pozytywnie na ochronę środowiska.

Folie grzewcze podczerwienią

Nowoczesne rozwiązania grzewcze, które charakteryzują się niskim zapotrzebowaniem na energię. Bardzo zdrowe i energooszczędne. Folie grzewcza podczerwienią mogą być montowane w ścianach, na sufitach, jak i w podłodze.

Jesteś zainteresowany?

Wyślij do nas swój numer, a my oddzwonimy z ofertą!